uvod prihlaska historie kontakt sponzor
 

 

 

 

 

Před vyplněním e-přihlášky věnujte laskavě pozornost dalším řádkům.

 
     
  Termín setkání: 22. - 24. června 2018  
     
 

Jediné pravidelné mezinárodní setkání vozů zn. AERO v ČR je určeno především pro příznivce a přátelé automobilů Aero, a to s vozy do roku výroby 1948.

 
 

 
 

Ač to zní až neuvěřitelně, tak letos se majitelé a příznivci nejkrásnějších automobilů značky Aero setkají již po jedenácté. Pro letošní ročník jsme opět vybrali již loni osvědčenou horskou boudu Čihalka v Orlických horách.  Takže do kalendáře si napište termín 22. - 24. června 2018 a místo je tedy opět horská bouda Čihálka v Olešnici v Orlických horách (GPS: 50°22'31.0"N 16°21'12.5"E). I letos budeme všichni (hlavně teda já :-)) doufat v bohatou účast a příznivé počasí. Pokud znáte ve svém okolí někoho, kdo vůz značky Aero vlastní, sdělte mu informace o Brandýském okruhu. O jediném pravidelném setkání vozů právě značky Aero v českých i moravských zemích. Pro ty štědré, kteří by snad chtěli přispět nějakým tím počinkem do vínku nadcházejícího XI. ročníku jen upřesňuji, že všechny potřebné informace najdete v sekci "Poděkování" a "Kontakt". Všem takovým (pokud budou) předem děkuji.

 
     
   
     
 

Páteční večeře i program je tradičně individuální. Samozřejmostí pátečního večera je přátelské posezení a poklábosení, jak jinak, než většinou na téma Aero. S přihlášením neváhejte, z minulých ročníků víte, že místa bývají velmi brzo obsazena.

 

Cena pro letošní rok je 1 750,- Kč (75 EUR) za osobu a v této ceně je zahrnuto:

- příjemné ubytování na celý víkend, samozřejmě s bohatou snídaní
- chybět nebude ani vydatný oběd a chutná večeře
- bezpečné bezplatné parkování po celou dobu setkání
- pamětní předměty pro všechny posádky
- cena pro vítěze
- poplatek OÚ za ubytování
- ostatní poplatky a platby související s organizací BO

- a hlavně: skvělá atmosféra setkání v příjemném prostředí... ale ta se koupit zkrátka nedá :-)

Pro zájemce, kteří nebudou požadovat ubytování je startovní  poplatek 800,- Kč/auto.  V  této ceně je zahrnut i jeden oběd. Obědy pro spolujezdce lze objednat za cenu 130,- Kč.

Podmínky zůstávají stejné jako v minulých letech, takže: Především je nutné vyplnit e-přihlášku zde na stránkách a pak proveďte platbu na číslo účtu 2500173142/2010. Ne všechny banky poskytují jméno majitele účtu, proto Vás prosím, buďto napište své jméno do zprávy pro příjemce platby, nebo mi po zaplacení napište e-mail s číslem účtu, ze kterého jste platbu provedli. Pokud jste platbu provedli a ve startovní listině nemáte potvrzené ubytování, může to být proto, že platba ještě nepřišla a nebo platba přišla anonymně a z uvedeného čísla účtu nelze určit plátce. Prosím plátce ze Slovenska, aby nezadávali platbu v CZK, ale nechávali EUR. Takový převod je paradoxně 5x dražší, než než platba v EUR.

Obsazenost můžete sledovat v tabulce na odkazu Ubytování a Startovní listina.  Rezervace ubytování je potvrzena ve startovní listině.  Pokud je ubytování zapsáno červenou barvou, není uhrazeno a tudíž není rezervováno! Pořadatel si vyhrazuje právo nepřijmout všechny přihlášky.  Pokud tedy máte o ubytování závazný zájem, chci Vás požádat o jeho co nejrychlejší uhrazení. Není možné pokoj rezervovat a pak jej nevyužitý na poslední chvíli vracet.

 

Pro ty, kteří by chtěli do Orlických hor projíždět přes Polsko, české cesty nejsou přeci jen v nejlepší kvalitě, máme pár informací. Více zde >>>

 
Pokud jsme Vás tímto oslovili, není nic jednoduššího, než vyplnit přihlášku.
 

Prosím všechny, aby navzdory všem stupidním eurobolševickým předpisům a vyhláškám (viz GDPR), vyplnili v přihlášce předepsané údaje. Děkuji.

 
 

Chci vyplnit e-přihlášku

 
     

  Našel jsem dvě kdysi dávno připravené DVD s tématy Aero. Jedno je z Brandýského okruhu 2008 a druhé je nastříhané z různých setkání automobilů Aero (Kirchberg, Trenč. Teplice, Helfštýn...). Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se mi do mailu nebo zavolejte, abych připravil nějaké kopie, které byste si na letošním BO vyzvedli. Budou to ovšem jen DVD disky bez potisku a bez obalů.

     
Případné dotazy zasílejte na mail, nebo volejte:
stepan@brandyskyokruh.cz
stepan@zapadlo.cz
+420 702 439 817
 
 

 
     
 

V případě, že nebudete požadovat ubytování, vyplňte v přihlášce pouze kolonky týkající se vozidla a jeho majitele.

 
     
     
 

Brandýský okruh není nijak podporován dotacemi EU. My jedeme za své!
 
 

 

Veškerá autorská práva vyhrazena. Kopírování a publikování jakýchkoli materiálů z tohoto webu je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno! © Štěpán Zapadlo